Lizard Skins - www.bisiklet.com
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Marka listesi Lizard Skins

1993 yılından beri Lizard Skins, bisikletçilerin dünyadaki ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için ürünler üretti. Lizard Skins, bilinen zincirleme istasyonlarından tuttuğu çubuk bandına kadar geniş bir yelpazede bisiklet ürün yelpazesi ile binmekten en iyi şekilde yararlanmak için gereken her şeye sahiptir. Misyonumuz biniciyi daha keyifli hale getirirken bisiklet ve biniciyi korumaktır.

1993 yılından beri Lizard Skins, bisikletçilerin dünyadaki ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için ürünler üretti. Lizard Skins, bilinen zincirleme istasyonlarından tuttuğu çubuk bandına kadar geniş bir yelpazede bisiklet ürün yelpazesi ile binmekten en iyi şekilde yararlanmak için gereken her şeye sahiptir. Misyonumuz biniciyi daha keyifli hale getirirken bisiklet ve biniciyi korumaktır.

Sıkı çalışma ahlakı ve her çeşit bisikletçinin gereksinimlerine göre ayarlanmış kalıplar sayesinde, Lizard Skins bisiklet endüstrisinde bir isim haline geldi. Tek bir çalışma masasında küçük bir işletme olarak başlayan şey şimdi 70 ülkedeki distribütörler ve müşterilerle kendi imalat tesisi olan bir şirket haline geldi. Lizards Skins, Steve Peat, Bubba Harris ve Aaron Chase de dahil olmak üzere üst sporculara sponsorluk yapıyor.

    
Sürüşü daha keyifli hale getirirken bisiklet ve biniciyi koruyun.

Lizard Skins ürünümüzü üretirken en yüksek kalite kontrol ve verimlilik seviyesini koruyoruz. Lizard Skins, Amerika Birleşik Devletleri'nde sadece dış kaynaklı üretime güvenmeyen, ancak şirketin kendi üretim tesisini ABD'de tamamen işleten az sayıda kalan işletmeden biridir. Şirket içinde yapılan her bir öğeyi değerlendirerek yüksek kaliteyi tanımlıyoruz ve dış kaynaklı. Müşterilerimizin bir Lizard Skins ürününün en iyi inşaat, emniyet ve görünümünü elde etmelerini sağlamak için dağıtımdan önce her ürünün elden geçirilmesini inceliyoruz.

İşimiz boyunca yüksek etik standartları kullanmak, onlarca distribütörle dünya çapında uzun vadeli bağlantılar kurmamızı sağladı. Her bisikletçi hakkında ilgileniyoruz ve bisiklet sürmeyi kendine özgü bir deneyim haline getirmek için özelleştirme öneriyoruz. Üstün müşteri hizmetlerimizle, ürünlerimizi kullanan milyonlarca bisikletçi var.

Lizard Skins, sporculara, distribütörlere, bayilere ve ırklara destek olmak için dünyayı dolaşıyor. Seyahatlerimiz aracılığıyla bisiklet sürüşünün her türünden en iyi bisiklet sporcularına tanıtıldı. Lizard Skins, binicilerin yanı sıra yeni sporcuların DVD'lerimize, dergi reklamlarımıza, web sitelerinin içeriğine ve kataloglarına dünya çapında daha fazla ilgi gösterdiğini anlamada gurur duyuyor. Bisikletçiler olarak, mümkün olduğunca geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak ve günlük işlerimizdeki atıkları en aza indirgeyerek çevremize bakmanın önemli olduğuna inanıyoruz.

İsmin Kökeni - Lizard Skins: "İki orijinal kurucu vardı kendim ve Lance Larson. Lance bana 2001'de satıldı. Lance'in kardeşi, bir şirket için bir isim ve logo oluşturmayı içeren bir üniversite sınıfı için bir proje üzerinde çalışıyordu. Lizard Skins ve özgün yin ve yang stili logosu adı geldi. Adını ve logosunu yarattığı akılda gerçek bir şirkete sahip değildi, sadece serin bir isim ve akılda kalıcı logosu olacağını düşündü. Görevde ne kadar başarılı yaptığından emin değilim ama öğretmen olsaydım ona "A" verirdim. Yaklaşık bir yıl sonra Lance, bir şirketin adını ve logosunu kullanıp kullanamayacağını sordu. Lance'in kardeşi 'emin' dedi. "

Şirket Başlangıçları: "Son derece küçüktü. Başladığımızda, tüm işi bir masaya sığabiliriz. İlk reklamımız Dağ Bisikleti Aksiyon dergisi için onikinci sayfaydı. FedEx'e gönderilmek üzere yarışmak zorundaydık ve son teslim tarihini henüz bulamadık. Onları almaya hazır olmamızdan hemen önce reklamdan aramaya başladık. Reklamın son tarihini kaçırırsak, Lizard Skins hiç çekilmezdi. "

Daha fazla göster
Izgara Liste

(0)

Toplam 5 üründen 1 - 5 yi gösterir