Sigma My Speedy Wireless Km Saati
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin
 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • Sigma My Speedy Wireless Km Saati

  Sigma My Speedy Wireless Km Saati

  fiyat 159.00 TL

  Bu ürünü satın alarak 15 Alışveriş Kuponu kazanabilirsiniz..
  Sepetinizde toplam 15 puan var. Bu puanlar ile kazanacağınız indirim kuponu tutarı: 1.50 TL.


  Sigma My Speedy Wireless Km Saati

  Fonksiyonlar

  MySpeedy 4 fonksiyonlu bir yol bilgisayarıdır. Anlık hızınızı, sürüş sürenizi, sürüş mesafenizi ve toplam katettiğiniz mesafeyi kaydeder ve gösterir.

  Ekranında 99 km/s hıza kadar gösterebilir, ayrıca 60 km ye kadar olan hızınızı ekranın etrafındaki yuvarlak bir çizgi üzerinde gösterir.

  Yüzler – Animasyonlar

  MySpeedy ile sürüş başlangıcında sizi bisikletinizin farklı animasyonlarla karşılamasını isteyebilirsiniz. 12 farklı animasyondan bir tanesini seçtiğinizde, MySpeedy uykudan uyanırken veya açılırken seçtiğiniz animasyonu size gösterir.

  Sürüşü bıraktığınızda seçtiğiniz animasyon 5 dakika ekranda gösterilir, bir beş dakika daha animasyonsuz bir şekilde gösterilir ve 10 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

  Animationen

  Hareket Sensör

  MySpeedy hareket sensörü ile donatılmıştır. Bisikletinizi hareket ettirdiğinizde otomatik olarak çalışır durduğunuzda ise hiçbir hareket algılamazsa 10 dakika sonra kendini kapatır. Myspeedy bu özelliği ile pil ömrünü 4 seneye kadar uzatabilir.

  Lastik Ölçüsü Tablosu

  MySpeedy yi bisikletinize göre ayarlamak oldukça kolaydır. Mesafe ve hızınızın tam doğru olarak ölçülmesini istiyorsanız bisikletinizin teker ölçüsünü yol bilgisayarına girmeniz gerekir. Myspeedy 12" den 29" e kadar çok kullanılan 12 farklı ebatı seçiminize sunar. Ayrıca teker çapınızın milimetre olarak ölçüsünü de girme imkanına sahipsiniz.
  Wheelsizetable

  Speedo

  Hız Göstergesi

  MySpeedy hızını rakam olarak tam ortada gösterir ve etrafındaki yuvarlak alanda da hız aralığınızı noktalarla göstererek sizi uyarır. Rakamlar hızını 99 km/h ye kadar gösterebilir. Yuvarlak hız alanı ise tüm fonksiyonlarda çalışarak hızınızı sürekli kontrol edebilmenizi sağlar. Bu yuvarlak alanda maksimum hız 60 km/s dir.

  Sürüş mesafesi

  Ride distance

  Ne kadar mesafe katettiniz? Katettiğiniz mesafe 99.99 km/m ye kadar ekranınızda gösterilir.

  Toplam Mesafe

  Total distance

  Toplam sürüş mesafesi sürüş halinde değilken 9.999 km/m e kadar gösterilir.

  Sürüş zamanı

  Ride time

  Ne kadar sürdünüz? Otomatik dur / çalıştır modu ile kaydetmeye başlayan MySpeedy ile bisiklet üzerinde kaldığınız süreyi kolaylıkla takip edebilirsiniz. 

  Kolay Menü

  Cihazınızın ayarlarını arkadaki set butonu yardımıyla bir seferliğine yapmanız yeterlidir. 

  menu navigation

  Kolay Kullanım

  Basitliğin en iyi hali:
  Sadece tek bir buton aracılığıyla MySpeedy yi kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu buton aletin alt köşesinde bulunur ve eldivenle bile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Takması Kolay


  MySpeedy tüm gidon tiplerine uyumludur ve kolayca montajlanabilir. Slikon braketi kolaylıkla saniyeler içerisinde gidonunuza takabilirsiniz ayrıca hız göstergenizi braket üzerinden ayırmanız için MySpeedy yi çevirmeniz yeterli.

  Hız sensörü ve mıknatısın montajı da oldukça kolay ve hızlıdır

  Sök Götür

  Leicht Abnehmbar

  Markete mi giriyorsunuz, yoksa bir kafe de biraz oturacak mısınız. Myspeedy yi hafifce döndürerek yuvasından çıkarabilir, böylece hırsızların dikkatini çekmemiş olursunuz  Kablosuz Aktarım

  MySpeedy Kablosuz Analog Aktarım Sistemi (ATS) kullanarak hız sensörü ile iletişime geçer.

  Analog aktarılan veriler şifrelenerek gönderilir ve böylece diğer hız sensörleri ile karışması engellenir. 70 cm ye çekim alanına sahiptir .

  Kablosuz hız sensörü hemen hemen tüm maşa tipleri ile uyumludur.

  ATS