Shimano Aynakol FC-M622 40-30-22T 175mm Siyah
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0,00€
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Arkadaşına Gönder

* Zorunlu alan

  Veya  İptal

 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • Shimano Aynakol FC-M622 10V

  Stok durumu : Stok Tükendi.

  Shimano Aynakol FC-M622 10V

  fiyat 82,05€

  001005


  Stoklara girdiğinde bana haber ver
  Ürün stoklarımıza girdiğinde belirttiğiniz mail ile bilgilendirileceksiniz.

  Bu ürünü satın alarak 8 Alışveriş Kuponu kazanabilirsiniz..
  Sepetinizde toplam 8 puan var. Bu puanlar ile kazanacağınız indirim kuponu tutarı: 0,80€.


  Shimano Aynakol FC-M622 40/30/22 175mm Siyah

  26 inç 30 yıldan fazla dağ bisikleti için standart tekerlek boyutu oldu. Bileşenler ve aksesuarları sürekli geliştirilen ve bu tekerlek boyutu için optimize edilmiştir. Nedeniyle yeni gelişmelere eski standartlar revize edilmesi gerekir. Bu 27.5 ve 29 inç daha büyük tekerlekler getirilmesi özellikle doğrudur. Shimano bu büyük tekerlek boyutları için 40-30-22 diş özel 3x aynakolu sunuyor.

  Tahrik standart kurulum değişen içinde etkinliğini artırmak ve büyük istikrar sağlamak için tamamen değiştirildi. Dyna-Sys aynakol 40-30-22 diş aynakol dişlileri ile donatılmıştır. Bir 10-lu sistem kasetiyle birleştirilir. yakın oran ön aktarma organları ve geniş aralık kaset dişlisi birçok avantaj getirecek. Çünkü 10-lu sistem kasetinin binici orta zincir halkası üzerinde fazla zaman geçirebilirsiniz. 22 diş zincir halkasına iniş artık çok daha pürüzsüz ve daha hızlı. Ayrıca biniciler için kullanımda, böylece 40 diş zincir halkası binmek kolaydır. küçük ön zincir halkasını kullanarak arka kurtarma vardiya sayısı bir azalır. Yani 22 diş zincir halkasına değişen ritim korurken biniciler tutarlı, etkin güç uygular, sorunsuz bir geçiş olur.

  Yakından vites oranları daha düzgün vites, daha az zincir genişleme, daha verimli zincir hareketini ve zincir bırakarak daha az şansı sunuyor, dişliler arasında küçük geçişler sağlar.
   
   
   
   
  Sadece süper dar HG-X 10-hız zincirleri ile uyumludur.
  • Dyna-Sys 10-Vites için MTB aynakol
  • Kullanımı: MTB 27.5 / 29 er
  • Seri: Dyna Sys
  • Model FC-M622
  • 40/30/22 diş
  • Krank kol uzunluğu: 175mm
  • Genişlik: 68 / 73mm
  • Uyumlu Zincir: HG-X 10-hız
  • 4-kol krank yıldız: Evet
  • BCD: 96/64
  • Büyük aynakol: anodize alüminyum
  • Orta aynakol: boyalı
  • Küçük aynakol: boyalı
  • 2-Adet Crank: Evet
  • Zincir Hattı: 50
  • Renk: Siyah

  Teknoloji:

  DYNA SYS
  Daha geniş aralıklı 11-36 Diş 10-vitesli HG kaset dişli, sürücülerin kendi Ana Hareket Dişlileriyle 32 dişli aynakol dişlisi daha fazla zaman harcayabilmesi anlamına gelir. Geleneksel olarak,üç vitesli bisiklet sürücüleri, 22D aynakol dişlisine her gectiklerinde iki veya üç kurtarma vites değişimi yapmaya alışmak zorundaydı. Dyna-Sys ile, sadece bir kurtarma vites değişimi yapılır ve bu işleme daha az ihtiyac duyulur. Yakın adımlı dişli oranları 42-32-24 sayesinde vites değişimi daha düzgün ve daha hızlıdır . 24-dişli aynakol dişlisinden Ana Hareket Dişlisine orta aynakol dişlisine dönmek daha kolay ve daha sezgiseldir. Ayrıca, daha kullanışlı 24-dişli büyük aynakol dişlisine geçiş daha kolaydır ve bu da sürücünun daha fazla kullanması demektir. Dyna-Sys teknolojisi vites değişim geçişlerini kesintisiz hale getirerek sürücülerin tutuş ve momentumu korurken uyumlu ve verimli güç uygulamalarını sağlar.


  Tamamen yeni asimetrik dağ bisikletine özel zincir; daha düzgün vites değişimleri, daha az ağırlık ve daha iyi toplam sistem performansı demektir. Yakın adımlı dişli oranları; dişliler arasında daha kücük atlamalar, daha verimli zincir hareketi ve zorlu sürüş koşullarında vites değiştirirken daha az zincir düşmeşi olasılığı demektir. Daha verimli şekilde yeniden tasarlanan kablo yönlendirme ve daha kısa arka vites değiştirici yuvası, sistemin kirlenmeye, patikada gıcırdamaya veya süspansiyon hareketine daha az eğilimli hale getirilmesine yardım eder.

  Kompakt Kafesli arka vites değiştirici ve daha küçük ölçülü büyük-bilezik, zincir baklalarının azaltılmasına izin vererek daha sessiz, daha kararlı bir iletim sağlar. Yeni Uzun Kollu arka vites değiştirici mimarisi, Geliştirilmiş Yumuşak Hareketli vites değişimi icin mekanik avantajı artırır.


  Dyna-Sys yakın adımlı dişliler, toplam güç aktarımını daha verimli hale getirmelerine yardımcı olan 32D orta aynakol dişlisine dayanır.32D, arazi suruşunde en etkili ve en sık kullanılan aynakol dişlisidir.Dyna-Sys Teknolojisi, çoğu bisikletin etkili ana miline göre tahrik zinciri konumundaki değişimi asgariye indirerek suspansiyon performansında istenmeyen etkiyi azaltır.