Würth Silikon Sprey 500ml
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Arkadaşına Gönder

* Zorunlu alan

  Veya  İptal

 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • Würth Silikon Sprey 500ml

  Wurth Silikon Sprey 500ml

  fiyat 38.94 TL

  1854

  Bu ürünü satın alarak 3 Alışveriş Kuponu kazanabilirsiniz..
  Sepetinizde toplam 3 puan var. Bu puanlar ile kazanacağınız indirim kuponu tutarı: 0.30 TL.


  Bisikletinizin plastik ve lastik yüzeylerine kalıcı olarak koruma, temizlik, bakım, yalıtım ve kayganlık sağlar.

  Dişli sisteminde suya karşı dayanıklı, su itici özelliğine sahip, paslanmaya karşı ve korozyonu önleyici ektra bir tabaka sağlar.

  Kısmı yağlama özelliği ile gıcırtı ve sesleri azaltır.

  Kadroların üzerine, yılama ve temizleme sonrası sıkıldığında, içeriğindeki silikon ile daha parlak olmasının yanı sıra boya koruma özelliği ekler.

  Kullanım alanları: Kadro, çamurluk, sele ve elcikler, çıtalar, plastik raylar, yuvalar, lastik contalar, lastik körükler ve hortumlar.

  Özellikleri: Plastik ve lastik parçalarda aşınmayı engeller, gıcırtıları ve sesleri önler. Özellikle montaj işlerinde kolaylık sağlar. Uygulanan malzemeleri görsel olarak güzelleştirir. Vinyl ve plastik kaplamalar ile elektrik bağlantılarını neme karşı korur. Antistatik özelliklidir.

  Kullanım şekli: Temizlenmiş olan yüzeye eşit olarak sıkın. Yumuşak ve temiz bir bezle üzerini silin.

  Uyarı:
  Yüksek derecede yanıcıdır. Cildi tahriş eder. Suda yaşayan organizmalara uzun vadeli zararlar verebilir. Buharı yorgunluğa ve halsizliğe neden olabilir. Kutu basınç altındadır. Güneş ışınlarından ve 50°C’nin üzerindeki sıcaklıklardan koruyunuz. Kutuyu kullandıktan sonra da zorla açmaya çalışmayınız veya yakmayınız. Ateşe veya yanan objeler üzerine sıkmayınız. Ateşten uzak tutunuz. Çalışma esnasında sigara içmeyiniz. Çocuklardan uzak bir yerde saklayınız. Yeterince iyi havalanmayan ortamlarda patlayıcı karışımların oluşması mümkündür. Aerosolü solumayınız. Cilt ile temasını önleyiniz. Boş kutu ve atıkları güvenli bir şekilde imha ediniz. Sadece yeterince iyi havalanan ortamlarda kullanınız.