CST XPedium Pro Çift Koruma C1880 28" Dış Lastik
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin
 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • CST XPedium Pro Zırhlı Lastik C1880 28"

  CST XPedium Pro Zırhlı Lastik C1880 28"

  fiyat 79.00 TL

  1895

  Bu ürünü satın alarak 7 Alışveriş Kuponu kazanabilirsiniz..
  Sepetinizde toplam 7 puan var. Bu puanlar ile kazanacağınız indirim kuponu tutarı: 0.70 TL.


  Bütçenizi aşırı zorlamadan rahat bir bisiklet yolculuğu için tasarlanmuş Xpedium bu yıl CST'nin Türkiye'ye getirdiği üst düzey lastik grubunda yer alıyor. Çok yönlü sırt deseni sayesinde çekiş gücü rahatlığı ve ekstra korumalarıyla sizi tekrar tekrar hedefinize ulaştırır. E-Bike'lar için saatte 50 KM/h Avrupa normlarına uygunluğunu almıştır. E-Bisiklet ve hız odaklı sürüşleri destekleyen Xpedium Pro  Level 6 korumaya sahiptir. 6 Seviye koruma, zırhlı lastik tercih edenler için bu yıl Türkiye'ye giren CST pahalı lastikler ile aynı koruma gücüne sahiptir. EPS(Exceptional Puncher Safety) ve APL( Anti Punchture Layer) yani üstün koruma ve patlamama seviyesi çok yüksek bir seridir.

  Özellikler:

  Tüm çift kuşaklı yapı ile dayanıklılığı katlanmış model

  Hibrid tarzı sırt baskısı ile hızlı ve yormayan devir

  Reflektörlü yan yanaklar

  Tür: Şehir Bisikleti

  Telli; Lastik şişirildiği zaman bir malzemenin janta karşı lastiği tutması gerekir. Tel, lastiğin yayılmasına engel olarak bu görevi yapar.

  Boyut: 37-622 

  Ebat: 28x1 5/8x1 3/8 700X35C

  Teknolojileri: EPS, APL, EPSBTB, LDP, Double Breaker

  Dokuma Sıklığı: 60 TPI

  Max Basınç: 75 PSI

  Ağırlık: 640gr

  Teknoloji Detayları:

  Seviye 1 APL: Patlama özelliği 0,7mm lastik tabakası dişli ve muhafaza arasında. Kauçuk tabaka lastik üstünden nüfuziyetinin engellemesine yardımcı olur.
  Seviye 3 EPS: Olağanüstü patlamama özelliği sunar. Lastiğin dişli katmanı ve muhafaza arasında polifiber malzemesi ile koruma sağlar. Bu sıkı örgü; hem hafifliği ile hem muhafaza ve lastik dişlisinin arasına yabancı madde girişini engeller ve patlamaya engel olur.
  Seviye 4 EPSBTB: Hali hazırda olağanüstü koruma özelliği sağlayan level 3 koruma bu lastik teknolojisinde de mevcuttur. CST bu teknolojiyi teller üzerinde daha da geliştirdi. Bu teknoloji lastik duvarını da korur.
  Seviye 5 LDP: LDP lastik dişli katmanı ve muhafaza arasında bulunan 3mm ekstra kalın bir tabakadır. Güçlü sıçrama özelliği ile zorlu koşullarda ekstra güven ve koruma sağlar.
  Seviye 6 Double Breaker: İki kat koruma sağlayan özelliktir. İnce dokunmuş EPS tabakanın 1mm'lik ek lastik tabaka ile desteklenmiş versiyonudur.