Shimano Performance Kışlık Forma Ceket
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin
 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • Shimano Performance Kışlık Forma Ceket

  Shimano Performance Kışlık Forma Ceket

  fiyat 421.30 TL

  Kazancınız -30%

  Eski Fiyat 601.85 TL

  İndirimli ürünlerden puan kazanamazsınız.


  Shimano Performance Kışlık Forma Ceket

  Kış sezonunda da rahatlıkla bisiklete binmek için tasarlanan modelde geliştirilmiş ısı havalandırması için arka panelde bir nefes alabilir kumaş bulunmaktadır. Kalın formanın altında, nefes alabilir formalarınızdan vücut nemini dışarı atabilecek özel bir dizayndır. Shimano 3 Katmanlı Koruma olarak geçen teknolojisi ile antrenmanlardan geri kalmayacaksınız. Eksi 5 dereceye kadar, profesyonel koruma


  - Isınma odakllı, uzun kollu kışlık forma, Klasik tasarım ve sportif oturuş.

  - Yüksek nefes alan kumaş performansı ile optimal nem yönetimi, hızlı kuruyan ve rahat sürüş için özel kesim.

  - İçi fırçalı Termo kumaş, rahat, sıcak kalmanızı sağlar ve mükemmel nem yönetimi uygular. 2nd Layer Yalıtım, Tek başına kullanımda 5 santigrad dereceye kadar tam performans sağlar.

  - Arkada 3 cep, enerji barlarınız, cep telefonu ve kolay ulaşmak istediğiniz eşyalarınız için tasarlanmıştır. Co elastik ve özel silikon baskı ile arka bel bölgesine hava girmesini engeller.

  - Yansıtıcı elemanlar az ışık koşullarında görünürlüğünüzü artırmak için ceket üzerinde spesifik yerlerde kullanışmıştır.

   Fit Kesim: Geliştirilmiş jarse kumaş, bisiklet performansı için streç ve aerodinamik kesimi ile Shimano'nun özel, yarış ve Fit tasarım kreasyonu içinde yer alıyor. Kavrayan streç yapı sayesinde bisikletiniz üzerinde maksimum rahat sürüş.

  Malzeme:% 95 polyester,% 5 elastan

  2nd Layer  YALITIM: Soğuk aylarda, nefes alma özelliği sayesinde vücudunuzdan aşırı nemin tahliye olmasını sağlar. Yalıtım; fazladan bir katman ile ısıyı korunur tutmak üzere geliştirilmiş kumaş yapısı tercihidir.