Limar X-MTB Kask
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Arkadaşına Gönder

* Zorunlu alan

  Veya  İptal

 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • Limar X-MTB Kask

  Limar X-MTB Kask

  fiyat 162.13 TL

  Kazancınız -40%

  Eski Fiyat 270.22 TL

  İndirimli ürünlerden puan kazanamazsınız.


  Limar X-MTB düşük ağırlığı ile çok yönlü, orta fiyatlı MTB kask kategorisinde tercih edilen kasklar arasında yer alır. Ergonomik, antibakteriyel ve ter emici pedleri yıkanabilir yanı sıra çıkarılabilir. Ayrıca kask bir çene koruyucu ped ile donatılmıştır. Yumuşak, çıkarılabilir ped cilt tahrişlerine karşı çene korur. 16 hava kanalı sayesinde başınızın serinlemesi ve sağlıklı hava alabiliğini sağlamaktadır. Sürüşlerinizde maruz kaldığınız böcek, arı gibi istenmeyen davetsiz misafirlere karşı ön havalandırma deliklerinde ağ yer alarak sizi korur. Ön siperlik oldukça kolayca çıkarılabilir.

  Makrolon / PC dış kabuk formları iki malzeme arasında ayrılmaz bir bağla entegre edilmiş EPS direkt kalıplama (yüksek yoğunluklu polistren): teknolojisine sahiptir. Üstün havalandırma sağlarken bu, son derece güvenli ve istikrarlı bir kaskta beklenenenleri size sunar.

  Kullanımı kolay, pratik, tek elle ve bisiklet sürerken kask boyutunu ayarlayabilirsiniz. Yükseklik ayarı boyun bölgesinde 4 farklı pozisyon sağlar.

  Ergonomik Pedler: Tüm Limar kasklar için özel olarak tasarlanmış yumuşak astar ile donatılmıştır. Iç pedler en iyi şekilde taşıma konforu ve uyum sağlamak amacıyla başın ergonomik yapısı ile geliştirilmiştir.

  Size: M (52 - 57cm)

  Ağırlık: 225gr