Limar 875 SuperLight MTB Kask
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0,00€
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Arkadaşına Gönder

* Zorunlu alan

  Veya  İptal

 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • Limar 875 SuperLight MTB Kask

  Limar 875 SuperLight MTB Kask

  fiyat 60,00€

  Kazancınız -40%

  Eski Fiyat 100,00€

  001993

  İndirimli ürünlerden puan kazanamazsınız.


  Enduro, zorlu arazi sürüşleri tercihi olan bisikletçiler için uygun, yüksek kaliteli özellikleri ile hafif MTB kaskı kategorisinde yer alır. 23 hava kanalına sahip, sağlıklı kafa hava sirkülasyonuna sahiptir. Çıkarılabilir ve yanı sıra yıkanabilir ergonomik ve antibakteriyel iç pedleri teri emer. Siperlik çıkarılabilir ve kolayca ve hızlı bir şekilde monte edilebilir. Ön kısımda böcek, arı gibi istenmeyen davetsiz misafirlere karşı ön havalandırma deliklerini kapatan ağ sistemi ile korur. Ayrıca kask altında, çene koruyucusu olarak ped ile donatılmıştır. Yumuşak, çıkarılabilir ped cilt tahrişlerine karşı çeneyi korur.

  Makrolon / PC dış kabuk formları iki malzeme arasında ayrılmaz bir bağla entegre edilmiş EPS direkt kalıplama (yüksek yoğunluklu polistren): teknolojisine sahiptir. Üstün havalandırma sağlarken bu, son derece güvenli ve istikrarlı bir kaskta beklenenenleri size sunar.

  Kullanımı kolay, pratik, tek elle ve bisiklet sürerken kask boyutunu ayarlayabilirsiniz. Yükseklik ayarı boyun bölgesinde 4 farklı pozisyon sağlar.

  Ergonomik Pedler: Tüm Limar kasklar için özel olarak tasarlanmış yumuşak astar ile donatılmıştır. Iç pedler en iyi şekilde taşıma konforu ve uyum sağlamak amacıyla başın ergonomik yapısı ile geliştirilmiştir.

  Size: M (52 - 57cm)

  Ağırlık: 240gr