XLC Gözlük Mat Siyah Çerçeveli 3 Renkli Cam ve Numaralı Gözlük Çerçeveli
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Arkadaşına Gönder

* Zorunlu alan

  Veya  İptal

 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • XLC Gözlük Mat Siyah Çerçeveli 3 Renkli Cam ve Numaralı Gözlük Çerçeveli

  Stok durumu : Stok Tükendi.

  XLC Gözlük Bahamas Sport 3 Camlı+Numaralı Gözlük Çerçeveli

  fiyat 79.30 TL

  Kazancınız -20%

  Eski Fiyat 99.12 TL

  1227


  Stoklara girdiğinde bana haber ver
  Ürün stoklarımıza girdiğinde belirttiğiniz mail ile bilgilendirileceksiniz.

  İndirimli ürünlerden puan kazanamazsınız.


  XLC Bahama model güneş gözlüğü, gözlük kullanan bisiklet sürücüleri için spor ve gözlük keyfini bir arada sunan bir modeldir. Klasik spor gözlük açılarına sahip, ek çıkarılabilir optik çerçeveye gözlükçünüzde göz numaranıza uygun cam taktırarak çıkarılabilir çerçeveyi güzeş gözlüğü çerçevesindeki entegre bölmesine takıp kullanabilirsiniz. Bahama gözlük yumuşak esnek çerçevesi ile kauçuk burun yastıklarının yumuşaklığını girleştirerek kafa şekline mükemmel uyum sağlar. Bahamalar duman renkli gözlük camı takılı olarak gelir. Kutusunda açık ve sarı tonlarında değiştirilebilir iki çift yedek lens bulunur. UV 400 Koruma Sistemi % 100 UV koruma sağlar. İpli taşıma askısı ve fermuarlı sağlam taşıma çantası ile tam takımdır.  Teknolojiler

  Test-Crew tarafından test edilmiştir:
  XLC-test çalışmaları şirket içinde oluşturulan Grup WINORA ile yapılmıştır. Tüm ekip üyelerinin ortak noktası bisiklet tutkusudur. Ürün seçimi ürün yönetimi beklentiler ve testleri sağlayan grubun işbirliği ile yapılmaktadır.

  % 100 UV Koruması:
  % 100 UV koruma XLC lensler karayolu taşımacılığı için Avrupa Standardı 1836 için müsaittir. XLC lensler farklı tonlarında mevcuttur. Sarı ve turuncu lensler, çok bulutlu gökyüzünde son derece iyi kontrast sağlayarak algıyı arttırır. Kazaları önlemeye yardımcı olur. Gri veya kahverengi lensler ise çevre renklerini en doğal görünümle yansıtır. Renk farklılıkları zararlı UV ışınlarının filtrelenmesini etkilemez.

  Kauçuk kaplı burun yastıkları:
  XLC spor gözlük lastik burun yastıkları ile donatılmıştır. burun yastıkları yumuşak ve böylece baskıyı hafifletmek için hareket ederler. Ped kaymaz malzemeden üretilmiştir. Rahat bir uyum garanti ederken terleme sonucu gözlüğün kaymasını önler.

  Yumuşak-Flex Çerçeve:
  Spor gözlüğünüz yumuşak ve esnek çerçeve ve kırılmaz malzemeden yapılır. Böylelikle güvenli olduğu gibi kafa şekline mükemmel uyum sağlar.

  Gözlük kullananlar için spor gözlük:
  Bu gözlüklere, optik cam için özel bir iç çerçeve entegre edilmiştir. Bu takılır-çıkarılabilir iç çerçeve ve gözlükçünüz tarafından size özel olarak donatılabilir.

  Değiştirilebilir lensler:
  Işık ve gölge efektleri ve ormanda sürerken, ya da şafak sırasında, özel gözlük kullanımı değişiklikleri önerilir. Bunlar zaten Bahama XLC gözlük setine dahildir.

  Kutu içeriği:

  -XLC Mat Siyah Çerçeveli 3 Renkli Camlı+Numaralı Gözlük Çerçeveli

  - Taşıma askısı ipi

  - Ek 2 çift gözlük camı (Sarı ve Şeffaf)

  - Gözlük Kutusu

  - Gözlük Kılıfı