Giro Foray Bisiklet Kaskı MTB/ Şehir-Tur Kaskı M-L-XL
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin
 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • Giro Foray Bisiklet Kaskı

  Efsane İtalyan Markası Giro'dan Foray Serisi Rengarenk Üstün Koruma Kasklar

  fiyat 324.00 TL

  Bu ürünü satın alarak 32 Alışveriş Kuponu kazanabilirsiniz..
  Sepetinizde toplam 32 puan var. Bu puanlar ile kazanacağınız indirim kuponu tutarı: 3.20 TL.


  DETAYLAR

  Foray kasklar sert görüntüsü ile Synthe serisi kasklarımıza benzerlik gösterir ve bir çok özelliği kullanıcılarına sunar; kalıp içi iskelet yapısı sağlamdır Roc-Loc 5 serisi tokası ile kafanıza mükemmel bir şekilde oturur. Oldukça hafif ve mükemmel havalandırma sağlayan yapısı ile ürün sanki sizin kafanıza özel üretilmiş gibi hissedersiniz. 

  Small : 51 - 55 cm

  Medium : 55 - 59 cm

  ÖZELLİKLERİ

  Özellikleri
  Düz çizgili tasarımı, Yumuşak iç singürleri
  Yapı
  Kalıp içi polikarbonat kabuk ve EPS iskelet
  Toka Sistemi
  Roc Loc 5
  Havalandırma
  21 Havalandırma Yuvası

  ROC LOC® 5 FIT SYSTEM TOKA SİSTEMİ

   Sektöre öncülük eden, konfor, stabilite, ayarlanabilirlik ve hafiflik sunan bir özellik. Tek elinizi kullanarak çok ince bir şekilde ayarlayabileceğiniz bir toka sistemine shiptir. Diğer sistemlere nazaran çok daha hafiftir ve kafatasını kolaylıkla sarabilen bir yapıdadır

  SUPER FIT™ ENGINEERING

  Super Fit sistemi oluşturulurken 25 yıldır elimizde ürettiğimiz kasklarımızdan elde ettiğimiz tecrübeyi kullanarak "insan ölçü faktörü" adını verdiğimiz sistemi ürettik. Bu sistem dahilinde 4 adet farklı ebat kalıp üreterek tüm kafa tiplerine mükemmel bir şekilde oturan, sahibine de sanki kendine özel kask üretilmiş hissi veren bir kask üretim sistemi geliştirdik

  KALIP İÇİ İSKELET

  Kalıp içi iskelet sistemi polikarbonat dış kabuk içine darbe emici köpük yapıdan oluşur.  Bu sistem sayesinde kasklarımız diğer kasklara göre daha iyi havalandırma sistemine sahip, hafif ve şıktır.

  WIND TUNNEL™ VENTILATION

  Giro kasklar Rüzgar Tünellerinin nimetlerinden faydalanarak üretilmiş mükemmel bir havalandırma sistemine sahiptir. Kaskların önünde bulunan girintiler kask üzerinde ve içinde oluşan ısıyı toplayarak arka bölümünde bulunan egzos görevi yapan deliklerden dışarı atılır. Böylece kafa bölgesinde oluşan sıcak hava sizi rahatsız etmeden dışarı atılırken kafanızın sıcaklığını konforlu seviyelerde tutar.