TOKEN Ninja CANNONDALE Orta Göbek BB841T-42A Shimano 24mm
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin
 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • TOKEN Ninja CANNONDALE Orta Göbek BB841T-42A Shimano 24mm

  TOKEN Ninja CANNONDALE Orta Göbek BB841T-42A Shimano 24mm

  fiyat 239.00 TL

  2710

  Bu ürünü satın alarak 23 Alışveriş Kuponu kazanabilirsiniz..
  Sepetinizde toplam 23 puan var. Bu puanlar ile kazanacağınız indirim kuponu tutarı: 2.30 TL.


  TOKEN Ninja CANNONDALE Orta Göbek BB841T-42A Shimano 24mm

  TOKEN olarak bir tartışma başlatmak istemiyoruz, ancakpress fit orta göbeklerde bazı sorunlar olduğunu iddia etmenin adil olduğunu düşünüyoruz. Gıcırdıyorlar, uzun süre dayanmıyorlar ve mağara adamlarının tanıyacağı araçlarla takılıp çıkarılıyorlar. TOKEN NINJA orta göbek çatlak sorunları çözmekte, rulman ömrünü uzatmakta ve orta göbeğe sertlik katmaktadır.

  Füzyon teknolojimizle başlıyoruz; Bir alaşım orta göbek kabuğunu örten plastik ve fiber kombinasyonudur.

  Normalde ompozit malzeme, hassas bir şekilde işlenmesini ve çerçeveye rahatça oturmasını sağlar, böylece çerçeveye hareket etmez ve büyükannelere tıklama ve gıcırdayan artritik dizler gibi ses çıkarır. Fakat plastik ve fiber rulmanları desteklemek için iyi bir iş yapmaz; Zayıf desteklenen rulmanlar erken yıpranabilir.

  Yatakları bir alaşım kabuğunda barındırır ve plastik ve elyafla sararız. Üç malzemenin bir araya getirilmesi, yatakları oturmak için sağlam bir platform sağlar ve ömrünü uzatır. Birçok kişi bundan memnun olurdu, ancak alaşım kabuğunu sağ ve sol kenarlar birbirine kilitlenecek şekilde uzatarak daha da ileri gittik. Bu, çerçeveyi, aynakol ve orta göbeği birbirine kilitler ve benzersiz sertlik sağlar.

  NINJA orta göbek tek tek veya birkaç farklı çerçeve ve aynakol seti kombinasyonlarına uyacak adaptörleri içeren bir pakette satın alınabilir. Bunların her ikisi de, orta göbeğe tam olarak oturan ve yükleme sırasında hasar görmemeniz için çerçevenizi koruyan özel olarak yapılmış aletlerle birlikte gelir.

  NINJA orta göbek, sadece gürültülü orta göbek problemini çözmez - aslında orta göbeğin ömrünü artırır ve bisikletinizi daha sert yapar. Neden bir NINJA'yı daha önce kullanmadığınızı merak edeceksiniz.

  Marka: TOKEN

  Model Adı: Ninja

  Model Kodu: BB841T-42A

  Kadro Uyumu: CANNONDALE BB30A

  Aynakol mil - çapı: Shimano 24mm

  Premium Rulman

  Ağırlık: 123gr

  CANNONDALE BB30A Shimano (24mm)PremiumBB841T - 42A123 g / set