Token TK2390 Sokma Mil
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin
 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • Token TK2390 Vigilante Sokma Mil

  Token TK2390 Vigilante Sokma Mil

  fiyat 220.00 TL

  • TK2390-MF15S
  • TK2390-MF15R
  • TK2390-MR12

  Bu ürünü satın alarak 22 Alışveriş Kuponu kazanabilirsiniz..
  Sepetinizde toplam 22 puan var. Bu puanlar ile kazanacağınız indirim kuponu tutarı: 2.20 TL.


  Sokma mil uyumlu üretilen kadrolar için TOKEN tarafından üretilen sokma mil Shimano ve Sram göbek uyumludur.

  Bazı bisikletciler bisikletleri üzerindeki parçalarda maksimum dayanıklılık isterken bazıları ise minimum ağırlıkister, işte Vigilante nin devreye girdiğ yer  tam da bu nokta. Aslında bu miller öncelikle sadece dağ bisikleti sürücüleri için tasarlanmıştı ancak böyle bir durumda yol bisikletcilerini işin dışında tutmak olmazdı.... zaten çok iyi bildiğimiz bir şey var; yol bisikletcilerini asla kızdırma!

  Bu ürünün yol bisikletcileri tarafından da kullanılabilir ağırlığa gelmesini sağlamak için kolun orta bölgesini oyarak çıkarttık. Daha sonra bu tasarımı gören dağ bisikletçileri millerinin bu şekilde olmasını istediler, çünkü böyle daha güzel gözüküyordu. Biz de herkesi mutlu edebilmek için aynı tasarımı herkese sunmaya karar verdik. Yeni kol tasarımı artık hem yol hem de dağ bisikletlerine uyumlu yaptık böylece ilk defa iki grup bir konuda aynı fikirde oldu.

  Güçsüz kollara sahip ama bir atın bacaklarına sahip olanlar için mil kulaklarının tasarımını değiştirerek diğer kulaklara nazaran daha kolay kapanan ama daha büyük güç uygulayacak şekilde tasarladık. Milin, tekerlerinizi kadronuza daha sıkı ve güçlü bağlanmasını sağlayacak hale getirdik ki at kadar kuvvetli bir bacağa sahip olan bisikletciler ne kadar güç uygularsa uygulasın tekerlerinin olması gereken yerde sabit kalmasını sağladık. 

  Bu kadar ar-ge den sonra umarız artık herkes mutlu olur, çünkü artık sürekli devam eden tartışmalardan çok yorulduk 

  Token