BROOKS Sele Kremi 40gr
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Arkadaşına Gönder

* Zorunlu alan

  Veya  İptal

 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • BROOKS Sele Kremi 40gr

  BROOKS Deri Koruyucu Krem 40gr

  fiyat 62.54 TL

  1800

  Bu ürünü satın alarak 6 Alışveriş Kuponu kazanabilirsiniz..
  Sepetinizde toplam 6 puan var. Bu puanlar ile kazanacağınız indirim kuponu tutarı: 0.60 TL.


  BROOKS Sele Kremi 40gr

  Brooks Proofide Sele Kremi

  Yeni bir Brooks seleye için alıştırma sürecinde mutlaka Brooks Proofide Deri kremi uygulanmalıdır. Tamamen doğal içeriklerden oluşan Proofide sele kremi ile selenizin üzerindeki derinin hem şeklini korur, hem de yağmura karşı daha dayanıklı olur. Proofide Brooks selenize bakım yapabileceğiniz ve ömrünü uzatacağınız tek kremdir.

  Deri yüzeyine çok az miktarda Proofide krem uygulamanız yeterli olacaktır. Kremin kurumasını bekledikten sonra parlatabilirsiniz. Selenizin form alma sürecinde birçok kez Proofide uygulanmalıdır, seleniz şekil aldıktan sonra da 3-6 ay arası zaman dilimlerinde uygulanmaya devam edilmelidir.Seleniz zaman içerisinde oturma şeklinize göre form alacaktır. Form aldıkça oluşacak sele boşluğunu almak için, seleniz ile birlikte verilen anahtarı kullanarak sıkıştırabilirsiniz.

  Çamurluk bulunmayan bisikletler için sele altına da bazen uygulanalarak sele temizlenmelidir. Selenizin derisi belli bir zaman periyodu içerisinde gerçek rengine ulaşacaktır. İlk kullanımdan önce selenizi yumuşak bir bezle parlatmanız önerilir.

  İçeriği: Tallow, Cod Oil, Vegetable Oil, Parrafin Wax , Beeswax, Citronella