KED Paganini Visor L Silver Gümüş Kask
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0,00€
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Arkadaşına Gönder

* Zorunlu alan

  Veya  İptal

 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • KED Paganini Visor L Silver Gümüş Kask

  KED Paganini Visor L Silver Gümüş Kask Made in Germany

  fiyat 72,00€

  001197

  Bu ürünü satın alarak 7 Alışveriş Kuponu kazanabilirsiniz..
  Sepetinizde toplam 7 puan var. Bu puanlar ile kazanacağınız indirim kuponu tutarı: 0,70€.


  KED Paganini Visor L Silver Gümüş Kask
   
   
  Dağ bisikletçileri için agresif bir yarış tasarımı ile hafif, cross-country kaskıdır. Stratejik olarak yerleştirilmiş böcek ağları ek güvenlik sağlanmıştır. Zorlu parkurlara daha iyi havalandırma için 16 hava deliği bulunmaktadır.

  KED Paganini Visor kask ayar sistemi ile mükemmel konfor ve optimum uyum sağlar. KED ayrı ayrı basit kullanımı ile kullanıcıların konforuna uyum ayarı için akıllı 3 noktalı ayar sistemini geliştirmiştir. Baş halkası yüksekliği ve baş ayarlamaları yanında Bisiklet ise baş çevresi bile QuickSafe tekerleği ile yeniden ayarlanarak genişliği kolayca ve hızlıca sağlanabilir. Konfor kayış sistemi kafa şekilde oturmasını sağlar. Sistem kolay kayış ayarı için kullanımı kolay ve son derece işlevsel çözümler sunar. Patentli QuickStopp-Sistem kayışı ilk uzunluğu ayarlanmasını sağlar. Bu simetrik blok kask merkezinde kayışı. Yanal kayış ayarı klip kulakları altında kayış sisteminin doğru konumlandırılmasını sunuyor. bindirilirken askısı düzgün kayış klibi ile sabittir. yastıklı kilit kapatma kayış ek mikro ayarlanmasını sağlar.

  KED trafikte görünürlük için üstün teknoloji ile yenilikçi ruhunu kanıtlıyor. Standart yansıtan çıkartmalar aksine, KED Neticesinde entegre yanıp sönen ışıklar emniyet aktif görüş sağlar. QuickSafe yanıp sönen ışıklar harici ışık kaynağına bağlı olmadan görülebilir. Onlar ışık huzmesi tarafından yansır, araç sürücüleri tarafından rahatça tespit edilebilir.

  KED kask görünümü nedeniyle özel bir tasarım özelliği farklıdır:. MaxShell teknolojisi, bu üretim sürecinde, neredeyse bütün içyüzey bile aşağı havalandırma deliklerinin içine doğru dönen dış mikro-yüzey ile kaplıdır EPS. Düşme durumunda darbe kuvvetlerini emer hayat kurtaran EPS iç yüzeyin, zararlı UV ışınlarına karşı korumalı çünkü birçok avantajı vardır. Ayrıca, bu tür kaskın alt gibi spesifik mekanik yüklere maruz alanları, mikro-kaplama ile sarılmıştır. Nedeniyle mikro-yüzey ve iç yüzey EPS bir kompozit olarak üretilmiştir. Kaskın tüm yapısı etkin olarak takviye edilmiştir.

  Doğru kask boyutunu almak için kafa boyutunuzu ölçmelisiniz.
   
   
  Boyutlar: 56-62cm
  Havalandırma Kanalları:
  16
  Ağırlık: 310gr
  Renk: Silver Gümüş