KED Helmet - KED Spiri II M Mavi Gri Kask
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0,00€
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Arkadaşına Gönder

* Zorunlu alan

  Veya  İptal

 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • KED Spiri II M Mavi Gri Kask

  KED Spiri II M Mavi gri Kask Made in Germany

  fiyat 55,50€

  001179

  Bu ürünü satın alarak 5 Alışveriş Kuponu kazanabilirsiniz..
  Sepetinizde toplam 5 puan var. Bu puanlar ile kazanacağınız indirim kuponu tutarı: 0,50€.


  KED Spiri II M Mavi gri Kask

   

  Hafif MTB ve şehir bisikletleri için kask, uluslararası bisiklet basınında üst puanları toplayarak birkaç kez ödüllendirildi. Mevcut 17 hava delikleri ile kendi branşında en iyi havalandırma. Ek güvenlik, tam havalandırma performansı yanı sıra böceklerden koruyan özel yapısı ile Alman teknolojisinin güvenliği sizlerle... 
   
   
  Boyutlar: 52-58 cm
  Havalandırma açıklıkları: 17
  Teknoloji: INSECT NET, maxSHELL,®, QUICKSAFE, QUICKSTOPP, VISOR SUNGLASS 
  Ağırlık: 260gr
  Renk: Mavi Gri
   


  KED, trafikte görünürlük için üstün teknoloji ile yenilikçi ruhunu Spiri II'de de kanıtlıyor. Standart reflektör çıkartmaların aksine, KED kaskların hepsinde kaska entegre yanıp sönen ışıklar, emniyetli aktif görüş sağlar. Quicksafe yanıp lambalarına sahip KED kasklar bu özelliği ile harici ışık kaynağına bağlı olmadan görülebilir. Entegre cam ile yenilikçi vizör görüş alanını kısıtlayan olmadan UV ışınları, toz, yağmur ve rüzgara karşı gözleri korur.

  KED Spiri İki kask ayar sistemi ile mükemmel konfor ve optimum uyum sağlar. KED basit kullanımı ile farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına maksimum uyum  için 3 noktalı  akıllı ayar sistemini geliştirmiştir. Baş halkası yüksekliği ve baş ayarlamaları yanında Bisiklet ise baş çevresi bile QuickSafe tekerleği ile yeniden genişliği ayarlanabilir. Konfor kayış sistemi kaskın baş şekilinde oturmasını sağlar. Sistem kolay, kayış ayarı için kullanımı basit ve son derece işlevsel çözümler sunar. Yanal kayış ayarı klip kulakları altında kayış sisteminin doğru konumlandırılmasını sağlar. Takılırken askısı düzgün kayış klibi ile sabitlenir.


  KED kask görünümü nedeniyle özel bir tasarım özelliği taşır, farklıdır:. MaxShell teknolojisi, KED maxSHEL kask tamamen dış kalıbı ile kendini ayırt ettirmektedir. İşçiliği sayesinde kaskın kenar bölgesinde hassas ve doğru geçişler ile dış kabuk incelikle KED kaska işlenmiştir. Zararlı UV ışınlarına karşı koruma  avantajına sahiptir. Ayrıca, bu tür kaskın alt bölümü gibi spesifik mekanik yüklere maruz alanları, mikro-kabuk ile kaplanmıştır.

  Doğru kask boyutunu almak için kafa boyutunuzu ölçmelisiniz.