Shimano Bayan Yol Bisikleti Ayakkabısı R078L
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0,00€
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Arkadaşına Gönder

* Zorunlu alan

  Veya  İptal

 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • Shimano Yol Bisikleti Ayakkabısı R078L

  Stok durumu : Stok Tükendi.

  Shimano Yol Bisikleti Ayakkabısı R078L

  fiyat 57,36€

  Kazancınız -40%

  Eski Fiyat 95,60€


  Stoklara girdiğinde bana haber ver
  Ürün stoklarımıza girdiğinde belirttiğiniz mail ile bilgilendirileceksiniz.

  İndirimli ürünlerden puan kazanamazsınız.


  Her Türlü Spor Kullanım

  Dikişler ve geliştirilmiş sentetik deriden dış yüzey ile yüksek sağlamlık verimi oluşturulmuştur. Ayağı daha iyi sarması için asimetrik dizayn 3 şerit bant ile rahat sürüş hedeflenmiştir.

  ÜST KISIM

  -Sağlam, esnemeye dayanıklı sentetik deri ayağın sıkı oturmasını sağlar

  -Nefes alabilen örgü ayağınızı rahat tutar

  -Üçlü asimetrik kayışlar, ayak üzerindeki rahatsız edici baskıyı engeller

  İÇ TABAN

  Uyarlanabilir kup iç taban, çeşitli ayak şekillerine uyum sağlar

  ARKA KISIM

  Shimano DYNALAST, hassas bir uyum sağlar ve pedal çevirme verimini arttırır

  TABAN

  -Düşük Profil, hafif fiberglas takviyeli poliamid taban

  -Salon Bisikletçiliği için SPD ve SPD-SL kilit uyumludur

  -EN iyi PD-R550, PD-R540, PD-R540-LA, PD-A520 ile eşleşir.

  Teknoloji: Shimano Dynalast ile ideal bir ergonomik konumda ayaklar korumaktadır.

  Poliamid ince ve hafif tek cam elyaf ile güçlendirilmiştir. SPD / SPD-SL uyumludur. Tavsiye edilen pedallar: PD-R540, PD-540-LA, PD-A520

  Dikkat: Shimano Ayakkabı modelleri kalıplarının küçük olduğunu dikkate alarak, ayakkabı numaranızın 1 numara büyüğünü almanızı tavsiye ederiz. 

  Ağırlık: 491 gram  

  Marka: Shimano
  Model İsmi: SHR078
  Ürün Modeli: Yol Spor
  Renk: Siyah

  SPD-SL Shimano Pedaling Dynamics SL

  İdeal güç ve dayanıklılık için Profesyonel Tur talebinden doğan düşük profilli pedal teknolojisi, her seviyede yarış sürücüsü ile spor, kulüp ve eğlence amaçlı sürücüler dahil, çok geniş bir kesim için genişletilmiştir. SPD-SL, vücudunuzdan bisikletinize daha daha fazla güçaktarmak için sistematik olarak SHIMANO ayakkabalarıyla birlikte tasarlanan yol pedal platformudur. Profesyonel sürücüler için ekstra geniş düşük profilli kilit, enerjiyi daha geniş bir yüzey üzerine daha düzgün dağıtır. ve en zorlu pedal yükleri altında bile bisiklete daha verimli şekilde aktarır. Hareket kaybı yoktur. Esneme, bpşluk veya birbiriyle eşleşmeyen ayakkabı/pedal tasarımları nedeniyle kayıp yoktur. Bu, yarışlarda kazanmaya yardım eden büyük bir avantajdır. Profesyonel sürücüleri podyuma çeken enerji verimi, diğer sürücü kategorilerinin deneyimini de güçlendiriyor. Daha uzun sürüşler için artırılmış dayanıklıklık. Daha fazla konfor ve eğlence! Sistem Tasarımlı. Sürücü Odaklı.

  Güç Transferi Verimi: SPD-SL sistemin yola özel olarak geliştirilmesidir. Bu pedal platformu, dünya çapındaki yol yarışçılarının ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır. Yarış rekabetlerinde karşılaşılan son deree yüksek pedal yükleri altında daha verimli bir güç transferi için kusursuz pedal ve kilit arayüzü.


   SPD - Shimano Pedal Dinamiği:

  Bisiklet Üstünde veya Yürürken- SPD, siz bisiklet üstündeyken veya yürürken çalışan bir sistemdir. Çok çeşitli ayakkabı ve pedal stilleriyle pedal çevirmeyi daha verimli hale getirir ve girintili kilit daha rahat bir yürüme sağlar. SPD sistemiyle daha verimli, dengeli ve rahat pedal çevirebilirsiniz.

  Yürüyüş için Konfor- Shimanı, MTB olarak adlandırılan bir öncü yaşam tarzının ihtiyaçlarını karşılamak için SPD'yi geliştirdi. Uç klipslerini ortadan kaldırmak ve pedal ile dış tabanı bir tek birleşik güç aktarma sistemi halinde entegre etmek suretiyle, Shimano, hem pedala verilen kuvveti, hem de maceracı sürüş stillerinde sürücünün kontrolünü arttıraraksektörde bir değişim yarattı. Günümüzde tek bir MTB stilive buna uygun tek bir SPD pedalı yoktur. Hızlı XC yarışından dik, kayalık, ıslak ve çamurlu patikalara kadar tüm arazi sürüşlerini kapsar. Shimano SPD pedalları tüm arazi koşullarına ayak uydurur. Ayakkabı pedal tasarımları kişisel sürüş tarzınızın ihtiyaçlarını karşılamak için evrimleşirken, "toprak içinde" güvenilebilirlik, emniyet  ve tam dayanıklılık mirası devam ediyor. Sistem Tasamlı. Sürücü Odaklı.