Shimano HG-X Zincir XT CN-HG95 10 Vites
 

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Toplam ürün:
Tüm Kargolar  Belirlenecek
Vergi 0.00 TL
Toplam (Vergi Dahil)
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin
 • Favorilerim listeden bu ürünü çıkarın.
 • Ürünü favorilerime ekle.
 • Shimano HG-X Zincir XT CN-HG95 10 Vites

  Shimano HG-X Zincir XT CN-HG95 10 Vites

  fiyat 121.50 TL

  Kazancınız -10%

  Eski Fiyat 135.00 TL

  1636

  İndirimli ürünlerden puan kazanamazsınız.


  MTB ve trekking 10x sistemleri için tasarlanmıştır. Yüksek torklu pedal çevirme ve çamurlu koşullarda yüksek performansa sahiptir. Tek yönlüdür. HG-X zincir 10 vites yol sistemleriyle uyumlu değildir.

  Özellikler:

  Uygulama: MTB
  Malzeme: Çelik
  Tip: HG-X
  Vites Uygunluğu: 2x10, 3x10
  Süper İnce: Evet
  Yönlü Zincir: Evet
  Krom kaplama Plaka: Evet
  Standart Pin
  SIL-TEC: Dış levha, iç levha
  Performans Göstergesi: Gelişmiş (2x ve 3x)
  Teknoloji: Dyna-Sys

  Özellikleri:

  - Yeni bir yüzey kaplama SIL-TEC (iç ve dış) ile daha verimli, daha sessiz, daha az bakım
  - Standart Pin

  Uyumluluğu:

  - Tüm MTB Shimano 10 vitesli sistemler için
  - Tüm Shimano Trekking 10x sistemler için
  - 10x yarış bisikleti sistemleri için tasarlanmamıştır.

  Teknolojiler:

  HG-X Zincir MTB sürüş koşulları için tasarlanmıştır. Yüksek torklu pedal çevirme ve çamurlu koşulları.
  Dayanıklı: Link plakası üzerindeki hafif delikler doldurulmuştur.
  Çamur engelleme: Çamurlu koşullarda uyumlu vites değiştirme performansı.  DYNA SYS
  Daha geniş aralıklı 11-36 Diş 10-vitesli HG kaset dişli, sürücülerin kendi Ana Hareket Dişlileriyle 32 dişli aynakol dişlisi daha fazla zaman harcayabilmesi anlamına gelir. Geleneksel olarak,üç vitesli bisiklet sürücüleri, 22D aynakol dişlisine her gectiklerinde iki veya üç kurtarma vites değişimi yapmaya alışmak zorundaydı. Dyna-Sys ile, sadece bir kurtarma vites değişimi yapılır ve bu işleme daha az ihtiyac duyulur. Yakın adımlı dişli oranları 42-32-24 sayesinde vites değişimi daha düzgün ve daha hızlıdır . 24-dişli aynakol dişlisinden Ana Hareket Dişlisine orta aynakol dişlisine dönmek daha kolay ve daha sezgiseldir. Ayrıca, daha kullanışlı 24-dişli büyük aynakol dişlisine geçiş daha kolaydır ve bu da sürücünun daha fazla kullanması demektir. Dyna-Sys teknolojisi vites değişim geçişlerini kesintisiz hale getirerek sürücülerin tutuş ve momentumu korurken uyumlu ve verimli güç uygulamalarını sağlar.


  Tamamen yeni asimetrik dağ bisikletine özel zincir; daha düzgün vites değişimleri, daha az ağırlık ve daha iyi toplam sistem performansı demektir. Yakın adımlı dişli oranları; dişliler arasında daha kücük atlamalar, daha verimli zincir hareketi ve zorlu sürüş koşullarında vites değiştirirken daha az zincir düşmeşi olasılığı demektir. Daha verimli şekilde yeniden tasarlanan kablo yönlendirme ve daha kısa arka vites değiştirici yuvası, sistemin kirlenmeye, patikada gıcırdamaya veya süspansiyon hareketine daha az eğilimli hale getirilmesine yardım eder.

  Kompakt Kafesli arka vites değiştirici ve daha küçük ölçülü büyük-bilezik, zincir baklalarının azaltılmasına izin vererek daha sessiz, daha kararlı bir iletim sağlar. Yeni Uzun Kollu arka vites değiştirici mimarisi, Geliştirilmiş Yumuşak Hareketli vites değişimi icin mekanik avantajı artırır.


  Dyna-Sys yakın adımlı dişliler, toplam guç aktarımını daha verimli hale getirmelerine yardımcı olan 32D orta aynakol dişlisine dayanır.32D, arazi suruşunde en etkili ve en sık kullanılan aynakol dişlisidir.Dyna-Sys Teknolojisi, çoğu bisikletin etkili ana miline göre tahrik zinciri konumundaki değişimi asgariye indirerek suspansiyon performansında istenmeyen etkiyi azaltır.  SIL - TEC : SIL - TEC Shimanonun yeni buluşudur .Son derece düşük sürtünme yüzey tedavidisi anlamına gelir . SIL- TEC gömülü florür parçacıkların kullanımı ile sistem performansını artar , daha üstün, modern bir kaplama yöntemidir. SIL - TEC ürünleri düzgün çalıştırmak ve tüm koşullar altında daha az aşınma gösterir .
   

  Üretici No:
  I-CNHG95116I

  Tedarik kapsamı:

  - 1 x Zincir Shimano XT CN-HG95
  -. Dahil Kettennietstift

  ağırlık:

  -gümüş / 10V: 268 gr (114 bağlantılar)